Bus września

Bus września

Usługi transportowe przez fachowców są oceniane za jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki. Bez transportu niemożliwa jest produkcja, sprzedaż i przemieszczanie się ludzi. Człowiek nie lubi przebywać cały czas  w jednym miejscu- chce oglądać, poznawać inne miejsca, ludzi. Do zmiany miejsca przebywania zmuszają  następujące sytuacje życiowe: praca, życie prywatne, choroba, studia.  Większość osób ma samochód, to jednak bez usług transportowych pasażerskich trudno wyobrazić sobie współczesny świat.

Większość podróżujących wybiera w trakcie podróży transport oferowany przez biuro podróży. Podczas przejazdu środkiem transportu, jakim jest bus Września podróżny nie musi koncentrować uwagi na drodze, może obserwować widoki, robić zdjęcia, nawiązywać znajomości z innymi podróżnymi, korzystać z telefonu, czytać książkę, rozwiązywać wykreślankę, czy słuchać muzyki.  Podróżuje w komfortowych warunkach, w klimatyzowanym autokarze lub samochodzie,  wyposażonym są w rozkładane fotele, ogrzewanie postojowe, klimatyzację, ekran pokładowy z DVD oraz  dużą  przestrzeń bagażową.  Do użytkowania dla podróżnych są także foteliki dla dzieci. Zabranie ze sobą zwierzęcia nie jest żadnym problemem.

Dla osób doceniających ponadstandardowe warunki jazdy dostępna jest usługa VIP TAXI, dopasowana do wysokich potrzeb  podróżnika.

Bus Poznań obsługuje także  niestandardowe zamówienia, np.:  wyjazdy na imprezy sportowe i spotkania z gwiazdami muzyki , przejazdy na targi Hanower, Berlin, wyjazdy firmowe, transfery na lotnisko. Lokalny patriota| powinien poznać województwo, w którym mieszka. Zobaczyć jak cenne przyrodniczo, historycznie i kulturalnie ma zasoby. Poznać dziedzictwo swojego regionu, zwiedzić najpiękniejsze  zakątki. Podróż wygodnym samochodem lub autokarem z pewnością pomoże w poznaniu  piękna Wielkopolski.

Trasa Poznań-Gniezno-Września i okolice, to znakomita propozycja dla osób, które chcą zobaczyć Wielkopolskę lub zaprezentować ten region swojej rodzinie bądź znajomym z innych regionów kraju.

Moc niezapomnianych wrażeń i pięknych wspomnień gwarantowana. W ramach międzynarodowego przewozu osób można wybrać się do: Niemiec, Holandii, Francji i Belgii. Transport zagraniczny, podobnie jak przewóz na terenie Polski, może mieć różne cele: pielgrzymka, wyjazd młodzieżowy, wycieczka szkolna, wyjazd na koncert , targi międzynarodowe lub spotkanie biznesowe. Transport wykonywany jest pojazdami o wysokim standardzie, nowoczesnymi i bezpiecznymi. Na gości czeka miła i kulturalna obsługa. Wyjazdy obsługiwane są przez zawodowych kierowców, znających wszystkie trasy i dostosowujących się do czasu pracy.

Przewóz osób Poznań posiada wszystkie obowiązkowe pozwolenia i ubezpieczenia gwarantujące bezpieczną podróż po całym świecie.

Trudno jechać na lotnisko własnym autem, zwłaszcza, jeżeli będzie to lot zagraniczny i planowany jest dłuższy pobyt za granicą. Dla osób potrzebujących transportu na lotnisko doskonałą ofertą są transfery na lotnisko. Przewozy pasażerskie oferują transport na następujące lotniska: Katowice-Pyrzowice, Okręcie, Modlin, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Berlin Schonefeld,Berlin Tegel . Pasażer może liczyć na to, że do lotniska dotrze na czas, bez stresu i w przyjemnej atmosferze. Autobus Września zaproponuje najlepsze rozwiązania dla podróżnych mających odmienne potrzeby, np.: duży bagaż, małe dziecko, nieplanowany  wcześniej wyjazd o nietypowej porze.

Z usług przedsiębiorstwa transportowego mogą korzystać również instytucje publiczne, na które czekają  atrakcyjne rabaty. Partnerzy biznesowi, istotni dla danej firmy,  klienci, czy zagraniczni goście wymagają specjalnego traktowania.

Mając na uwadze potrzeby tych osób została opracowana specjalna oferta TAXI VIP.  Usługa jest zrealizowana samochodem  Audi A6 limousine, który charakteryzuje się  prestiżowym wyglądem, ma wmontowane fabrycznie przyciemnione szyby boczne oraz wysokiej jakości wyposażenie wnętrza.  Kierowca jest cały czas do dyspozycji i zachowuje dyskrecję. Odbiera gości z lotniska i dowozi w wyznaczone miejsce, wykonuje wszystkie usługi transportowe w umówionym terminie.