Kosmetyki avon

Kosmetyki avon

Kobiety uwielbiają kosmetyki.  Mają po kilkanaście sztuk w  w toaletce.  Kosmetyki to cudowne antidotum na  wszelkie damskie problemy z ciałem od włosów po stopy.

Są pasją. Kobiety zbierają informacje o wszystkich interesujących je nowościach, o nowych składnikach i technologiach, próbują wszelkich nowinek, wymieniają się z przyjaciółkami zdaniem o danym kremie, toniku, czy pudrze.  Od lat dużą popularnością cieszą się katalogi najbardziej znanych koncernów kosmetycznych, np.: Avon, z których nabywczyni może wybrać jakiekolwiek kosmetyki i zamówić je u konsultantki.  Kosmetyków z katalogu Avon nie można  zakupić w drogeriach, czy hipermarketach. Na tym polega ich niepowtarzalność- są dostępne u konsultantek, które rejestrują zamówienia i dostarczają zamówione produkty Konsultantka Avon zostaje w środowisku ludzi wśród, których pracuje ekspertką od kosmetyków.

Jest pracownicą, do której zgłaszają się panie, które chcą zamówić kosmetyki. Bezpośredni kontakt handlowca z klientką to perspektywa poznania preferencji klientki, doradzenia jej najlepszego produktu, nawiązania trwałego kontaktu, zachęcania do produktu i firmy.

Praca w Avon to możliwość dodatkowego dochodu- konsultantka ma wypłacaną prowizję od sprzedanego towaru i kupienia po promocyjnych cenach kosmetyków na dla siebie. Aby dołączyć do zespołu Avon należy wypełnić formularz rejestracyjny. W ten sposób odbywa się rejestracja Avon. Praca w Avon to okazja do poznania wspaniałych pracowników, którzy tworzą kosmetyczny biznes.  Może być początkiem zyskownego biznesu kosmetycznego, który krótkim czasie zacznie przynosić korzyści majątkowe. Lider Avon ma dla przyszłych konsultantek doskonałą radę- porzuć obawę przed samodzielnym biznesem i buduj własny zespół.

Osoba, która szybko osiąga dobre wyniki sprzedażowe może być awansowana na lidera zespołu w swoim regionie. Najtrudniejsze są pierwsze zadania, kiedy to trzeba utworzyć sobie bazę klientek. Na szczęście kosmetyki Avon cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentek i kobiety często kupują je dla siebie lub jako prezent  dla kogoś bliskiego. Avon oferuję duży asortyment kosmetyków- od produktów do włosów po perfumy i ofertę dla najmłodszych oraz mężczyzn.  Swoją najlepszą opinię Avon zawdzięcza także kampaniom społecznym dotyczącym zdrowia kobiet.Praca w Avon nie wymaga biurowych ośmiu godzin, ani długich dojazdów. Jest idealnym uzupełnieniem domowego budżetu dla młodych mam.

Praca dla mam w Avon daje kobietom możliwość wypracowania dodatkowych pieniędzy bez rezygnowania z urlopu macierzyńskiego i posyłania maluszka do żłobka.

Kobieta może łączyć pracę z macierzyństwem, co ma dla niej ogromne znaczenie. Avon stawia na ludzi młodych: pełnoletnie uczennice i studentki, które chciałby zdobyć dodatkowe dochody, interesują się kosmetykami, mają dostęp do dużej grupy kobiet w ich wieku.  Mogą zaprezentować katalogi koleżankom z klasy lub innym studentkom w  przerwie między zajęciami na politechnice. Praca dla młodych dostarcza im wypłatę na swoje potrzeby i  w jakimś stopniu uniezależnia od rodziców.  Praca dla młodych to rewelacyjna okazja do zdobycia zawodowego doświadczenia, tak niezbędnego w ubieganiu się o stałą pracę.

Konsultantka zyskuje umiejętność nawiązywania kontaktów, przedstawiania oferty, organizacji pracy, a nawet tworzenia i nadzorowania zespołu. Są to doceniane przez rekruterów umiejętności. Kariera w Avon może trwać przez wiele lat i dać możliwość realizacji zawodowej  i satysfakcję z uzyskiwanych wyników.  Zaletą pracy w Avon jest brak stałego miejsca – można przedstawiać ofertę wszędzie, gdzie są klientki i w godzinach, które odpowiadają obu stronom. Praca, praca on-line zapewnia pracownikowi znaczną samodzielność i odpowiada wielu osobom, które z różnych powodów, np.: małe dziecko, niepełnosprawność, studia dzienne, nie mogą pracować w biurze, w urzędowych godzinach. Kilka lat temu praca on -line została uregulowana prawnie w Kodeksie Pracy i jest jedną z możliwości świadczenia pracy.