Kreskówki

Kreskówki

Pociechy kochają kreskówki  Każdy uczeń ma swój ulubiony film animowany. Kreskówki dostarczają rozrywki, ukazują różnorodne osobowe wzorce, uczą. Kanałów z kreskówkami jest wiele. Oferta jest bogata- są propozycje dla dzieci młodszych, jak i dla nastolatków.

Dzieci niezbyt lubią, kiedy jeden odcinek emitowany jest po raz kolejny w krótkim czasie. Wtedy młody widz poszukuje innej kreskówki. Kreskówki mają na celu rozwijanie wyobraźni. Dziecko może nie tylko oglądać kreskówki, ale także je tworzyć.  Stworzenie własnych postaci to wspaniała zabawa. Można dowolnie kształtować ciało postaci, twarz, ubrania. Każdy może zrobić dowolną postać lub maskotkę i mieć swój udział w rozwoju kreskówek. Kreator maskotek pozwala w kilka sekund utworzyć maskotkę. Uczy pomysłowości, myślenia przyczyno-skutkowego, łączenia ze sobą poszczególnych detali i posługiwania się programami twórczymi. Jest odpowiednia zarówno dla chłopaków,  jak i dla dziewczynek. Dzieci obojga płci mogą być twórcami, mieć postać zaprojektowaną według własnego pomysłu.

Kreator maskotek wzmacnia samoocenę dziecka- powołało do życia postać, której dzieje może dowolnie wymyślać. Oczywiście kreator postaci nie jest programem wyłącznie dla dzieci. Dorośli również odkryją niesamowitą pożytecznym  narzędziem w reklamie.

Wykonana postać może być maskotką reklamową w materiałach graficznych, w kampaniach marketingowych, a nawet w projektach dla klientów. Jest to tańsza opcja niż zaangażowanie do reklamy modelki. Nie trzeba ponosić nadprogramowych kosztów osobowych. W postaci wirtualnej w  w dowolnym momencie można przeprowadzić zmiany i dostosować maskotkę do celów różnych kampanii reklamowych. Inaczej może prezentować się maskotka w wersji zimowej, a odmiennie w reklamie wiosennej. Maskotka zrobiona w tym programie doskonale sprawdzi się w kampaniach w sieci i w mediach. Stanie się hitem i znakiem charakterystycznym marki. W kreatorze można utworzyć  postać ludzką, zwierzę, jakąś hybrydę (połączenie człowieka ze zwierzęciem), uosobić przedmiot. Ogromne możliwości kreatora sprawiają, że jest popularnym narzędziem dla pracowników odpowiadających za kampanię reklamową i prezentowanie marki na nowych rynkach. Oryginalność w reklamie często decyduje o przebiciu się produktu, czy usługi na rynku.

Konsumenta złości, jeżeli reklama produktu A jest identyczna do promocji towaru B.  Przeglądając reklamy internetowe można zauważyć, że wiele firm  te same wizerunki, wzięte z internetu, co bywa mylące dla nabywcy.  Kreator grafiki on line to możliwość stworzenia wyjątkowej postaci wyłącznie na potrzeby określonej firmy. Postać będzie niepowtarzalna.

Klient ją zapamięta i będzie kojarzyć z określonym produktem i marką. Marketingowcy są zdania, że tylko firma, której reklama wyróżnia się na tle innych produktów w tym samym asortymencie ma szansę dostać się do świadomości nabywcy i opanować znaczną część rynku. Wszystkie środki, które ułatwiają wyróżnienie się są mile widziane przez dyrektorów kampanii marketingowych. Carton to dobry pomysł na promocję- przemawia zarówno do najmłodszych, jak i dorosłych. Jest przyjemna dla oka, estetyczna.  Badania psychologiczne pokazują, ze kreskówki lubią zarówno dzieciaki, jak i dorośli.

Wspólne oglądanie kreskówek zbliża rodziny, zapewnia rodzinne odprężenie i temat do rozmowy.  Rodzice włączają swoje ulubione kreskówki z lat dziecięcych swoim dzieciom. I tak od pokoleń oglądamy „Bolka i Lolka”, „Krecika”, ”, „Misia Yogi” itp. Postacie z kreskówek świetnie reklamują ubrania dziecięce, artykuły szkolne, zabawki, pieluszki, kosmetyki, a nawet leki. Kreator kreskówek  to wspaniałe narzędzie dla każdego fana tego rodzaju twórczości.  Można bawić się w tworzenie swoich postaci lub wykorzystać kreator do poważnych zadań związanych z promocją marki. Z kreatora kreskówek chętnie korzystają osoby amatorsko projektujące modę.  Tworzą postacie, stroje,  stylizują makijaż i fryzurę, obserwują jak wygląda ubranie na poszczególnych typach sylwetki.