Maszyna do produkcji poduszek z powietrzem

Maszyna do produkcji poduszek z powietrzem

Właściciele dużych centrów logistycznych bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego jak ważne jest właściwe pakowanie towaru, aby zapewnić bezpieczeństwo transportu i nie zniszczyć towaru w trakcie transportu do zamawiającego Wypełnienia do paczek w postaci foliowych poduszek z powietrzem to jeden z najtańszych i doskonałych metod zabezpieczania towarów podczas drogi.

Oferowane wypełniacze  doskonale nadają do uzupełniania pustej przestrzeni w kartonie lub do owijania powietrzną matą pakowanych elementów. Dzięki temu przedmioty są unieruchomione i  nie przesuwają się przemieszczanie się, a to zapobiega uszkodzeniu. Woreczki z powietrzem stosowane są również do wypełniania torebek damskich, teczek, butów oraz plecaków w celu uwypuklenia ich kształtu podczas prezentacji na sklepowej wystawie. Sprzedaż urządzeń do produkcji wypełniaczy pozwoli nabywcom zakupić potrzebny produkt. Urządzenia do produkcji wypełniaczy są objęte gwarancją wytwórcy wykonywaną w systemie door-to-door” na  koszt dostarczyciela sprzętu . Producent ma własny punkt naprawczy w Polsce oraz 4 serwisantów.

Na wysoką  sprzedaż nowej zgrzewarki FillPro One wpływ ma bardzo korzystna oferta dla stałych klientów. Osoby, które po okresie gwarancyjnym  w dalszym ciągu zaopatrują się w folię do produkcji wypełniaczy mają darmowe serwisowane sprzętu przez cały czas współpracy.

Sklep z urządzeniami do  poduszek powietrznych zapewnia sprawną obsługę na obszarze całego kraju. Zaletą tych urządzeń jest prosta obsługa i instrukcja obsługi w języku polskim. Można regulować następujące parametry: ilość powietrza w poduszce, temperaturę zgrzewania folii, ilość zadanych do wykonania poduszek, wybór rodzaju  folii.  Urządzenie zatrzymuje się w dwóch sytuacjach: po zrobieniu zaprogramowanej ilości folii lub przy braku folii na rolce. Urządzenie do wytwarzania poduszek z powietrzem przeszło sporo testów, które potwierdziły jego najwyższą jakość. Mogą w sposób nieustanny wytwarzać poduszki powietrzne zarówno w małych magazynach, jak i olbrzymich centrach logistycznych.

Zdaniem właścicieli powyższe urządzenia działają bezawaryjnie. Nie ma większych problemów w w użytkowaniu tych urządzeń. FilPro One do produkowania wypełniaczy daje możliwość produkowania poduszek bezpośrednio na  na miejscu pakowania, dzięki czemu nie naraża się produktu na zniszczenia,  które mogą pojawić się  w trakcie przemieszczania.Użytkownicy przedstawionych urządzeń otrzymują dodatkową powierzchnię magazynową, gdyż są to rzeczy przenośne i nie muszą pozostawać w tym samym miejscu. Mają niewielkie gabaryty  i nie zajmują wiele miejsca.

Maszyna do pakowania poduszek z powietrzem to zakup, który zwraca się po krótkim czasie.

Tradycyjne i będące jeszcze w użytku metody wypełniania paczek powodują znacznie wyższe koszty. Nie ma miesięcznego limitu zużycia, co pozwala na użytkowanie maszyny dopasowane do potrzeb magazynu. Tanie wypełniacze do paczek mają jeszcze jedną istotną zaletę- powstałe wypełniacze są czyste, nie powodują tworzenia się kurzu, jak w przypadku tektury i papieru. Poduszki powietrzne  jako zabezpieczenie paczek zmniejszają liczbę uszkodzeń towaru przy transporcie, co oznacza mniej reklamacji i więcej zadowolonych zleceniodawców. Zadowoleni konsumenci zgadzają się, że  poduszki powietrzne bardzo dobrze amortyzują zapakowane przedmioty, nawet rzeczy delikatne, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu, np.: szkło, porcelana, biżuteria.

 Stosowanie wypełniaczy daje wymierne korzyści. Maszyna FillPro One – nowoczesne urządzenia  produkuje poduszki  wtedy, kiedy chcemy.

Poduszki są w każdej chwili dostępne od ręki, nie trzeba ich magazynować, co pozwala zaoszczędzić miejsce w magazynie. Wypełniacze do paczek z Fill-Pro One produkują każdy rodzaj folii, zarówno LDPE, jak również HDPE. Badania naukowe zlecone przez producenta dowiodły, że poduszki wyprodukowane są z folii przyjaznej środowisku, która w krótszym czasie ulega biodegradacji. Folia jest odporna na uderzenia. Urządzenie Fill-Pro One umożliwia produkowanie mat z wieloma poduszkami.

źródło: Maszyna do produkcji poduszek z powietrzem