Przyczepy reklamowe Pruszków

Przyczepy reklamowe Pruszków

Reklama pozwala wyróżnić na rynku.

To najlepszy sposób na zaciekawienie klienta, przekazanie informacji produktach i usługach.  Aby kupujący wybrał usługę lub produkt musi być do tego zachęcony. Reklama zachęca w dwojaki sposób: poprzez obraz i właściwą treść, której najważniejszą częścią jest chwytny i prosty do zapamiętania slogan.  Dla efektywności reklamy ważny jest także nośnik. Zwykła ulotka, czy reklama w telewizji już nie wystarczą. Mieszkańcy wyrzucają ulotki, sądzą, że zaśmiecają one ulicę, a reklamę telewizyjną przełączają, gdyż denerwuje ich, bo przerywa oglądanie wybranego filmu. Internauci raczej niechętnie obserwują reklamy, zazwyczaj najczęściej  naciskają przycisk „zamknij reklamę”.  W opinii fachowców od marketingu reklama nie powinna narzucać się, musi być stać obok możliwego widza i stopniowo utrwalać  w pamięci nazwę firmy.

Bardzo dobrym nośnikiem reklamowym są przyczepy reklamowe Warszawa.

Standardowe przyczepy  reklamowe to  504×238 cm, czyli 24 m2 powierzchni reklamowej. Przyczepa z banerem reklamowym możne stanąć w jednym miejscu wskazanym przez klienta lub poruszać się po wybranej trasie przez 8 godzin. Maksymalna długość trasy to 100km. Miasta takie jak: Pruszków, Wołomin, Grodzisk to miejsca , na których może zostać umieszczona reklama stacjonarna.  Taka reklama jest dostrzegalna, mieszkańcy zwracają na nią uwagę nawet przypadkowo. Efekt reklamowy uzyskiwany jest niemal natychmiast.  Jeżdżenie  przyczepy reklamowej połączone z krótkim komunikatem  zwiększa  efekt reklamowy.   Obie strony reklamy maja możliwość oświetlenia specjalistycznym oświetleniem halogenowym.

Dzięki temu są dobrze widoczne w okresie jesienno- zimowym i wieczorem. Przyczepy reklamowe to wzorowe połączenie przekazu wizualnego z przekazem dźwiękowym. Spot reklamowy odtwarzany przez megafon powinien zawierać najistotniejsze informacje o produkcie lub usłudze i musi być krótki w formie.

Długi spot to {ryzyko|niebezpieczeństwo, że odbiorca nie usłyszy całego komunikatu. Badania marketingowe wykazały, że skuteczność przekazu reklamowego zwiększa się przy łączeniu wielu form reklamowych. Bus reklamowy doskonale sprawdzi się na przyjęciach biznesowych, czy imprezach miejskich.  Reklamę umieszczoną na busie zobaczy dużo osób i będzie się im kojarzyła nie tylko z przedstawioną rzeczą, ale także z przyjemnym wydarzeniem. Dobrym pomysłem jest prowadzenie na imprezach plenerowych złożonej kampanii promocyjnej. Z jednej strony można zaparkować przyczepę reklamową lub busa reklamowego, a jednocześnie wynająć hostessy, które będą podawały gościom napoje, słodycze, gadżety  lub baloniki.

Hostessy muszą pracować w pobliżu busa lub przyczepy reklamowej. Mogą jeszcze rozdawać  ulotki. Firmowy grafik przygotuje  projekt baneru na przyczepę i propozycję ulotek..  Reklama na lokalnym rynku ma co prawda mniejszy zasięg oddziaływania niż ogólnopolska, ale jest kierowana do wybranego środowiska i w związku z tym ma większą skuteczność. Polacy chętnie nabywają produkty lokalnych producentów, co jest związane z poczuciem przynależności do swojego regionu. Reklama mobilna ma jeszcze kolejną  istotną zaletę- zleceniodawca może ją kontrolować obserwować trasę za pomocą GPS.

Firmy, którym zależy na dotarciu do jak sporej liczby  klientów  w paru regionach kraju mogą wypożyczyć  pociąg reklamowy. Jest to bardzo kosztowa usługa.

Zaletą tego nośnika reklamowego  jest perspektywa znalezienia 3 milionów możliwych  odbiorców –  pasażerów kolei. Reklama w pociągach może mieć postać naklejek na fotelach, filmu puszczanego  na ekranie LCD, który jest bardzo dobrze widoczny z każdego miejsca w wagonie. Reklama na ekranie uprzyjemnia  pasażerom godziny podróży. W trakcie podróży pasażer zasypia. Reklama na ekranie LCD skupia jego zainteresowanie przez dłuższy czas. Pasażerowie, którzy przez kilka godzin parę razy obejrzą reklamę zapamiętają prezentowany produkt i być może zdecydują się na zakup tego właśnie towaru.

źródło: Przyczepy reklamowe Pruszków