Seks tel

Seks tel

Głoszą, że seks nie jest do życia konieczny, bo w końcu nie jest ani tlenem, ani napojem, czy posiłkiem. Od moralistów słyszymy, że seks może być siłą destrukcyjną, uzależniającą i najlepiej wstrzymać się z nim aż do ślubu.

Z kolei lekarze i seksuolodzy twierdzą, że seks ma wiele drogocennych właściwości, np.: pozytywnie wypływa na układ krążenia i serce, zmniejsza napięcie nerwowe, obniża ciśnienie i odstresowuje. Bywa czynnikiem ułatwiającym godzenie się pary po kłótni, umacnia związek, sprawia, że czujemy się szczęśliwi. Po cudownym seksie do głosu dochodzą endorfiny- hormony szczęścia, które wprawiają w dobry nastrój i uczucie błogości. Niestety istnieją czynniki, które niszczą szczęście erotyczne. Są nimi: przedłużający się stres, choroby, problemy w związku, seksualna nuda. Wtedy warto zdecydować się na wprowadzenie nowości do życia seksualnego i na jakąś erotyczną zabawę. Można zatelefonować do partnera/partnerki i mówić o swoich seksualnych pragnieniach, o tym, co robilibyśmy, gdybyśmy byli w tym momencie razem, czyli urządzić sobie prywatny,domowy seks telefon. Zazwyczaj taka rozmowa pobudza zmysły, a po powrocie do domu zamienia się namiętną noc.

Rutyna ucieka i w związku ponownie króluje seksualna harmonia. Sex telefon to świetne rozwiązanie dla osób, które pozostają bez drugiej połówki i mających kłopoty z rozpoczęciem kontaktu w klubie, na imprezie, w parku.

Dzwoniąc na takie numery rozmawiają o swoich erotycznych fantazjach bez skrępowania, w atmosferze pełnego zrozumienia. Druga strona włącza się  do rozmowy, odpowiada i snuje swoje fantazje. Seks telefon pomaga pozbyć się nieśmiałości. Nie widzi się rozmówczyni, tylko słyszy podniecający, ciepły głos, co sprawia, że prościej jest rozmawiać o seksie i uzyskać  z tego maksymalne podniecenie. Z informacji od właścicieli seks telefonów i pracujących tam kobiet wynika, że często dzwonią do nich panowie, których żony nie chcą wyrazić zgody na pikanterię we kontaktach seksualnych lub panowie, którzy nie wiedzą w jaki sposób porozmawiać z kobietą o potrzebie pikantnych zabaw. Potrzebują wskazówek. Wcielają wskazówki od pań z seks telefonu w życie i są mile zaskoczeni, bo ich seks stał się taki, jak marzyli. Okazuje się, że seks przez telefon to najlepszy afrodyzjak, który pozytywnie wpływa na życie intymne człowieka. Panuje pogląd, że seks przez telefon jest kosztowny. Minuta rozmowy to duże pieniądze. Tymczasem wszechobecność tego rodzaju usług spowodowała, że pojawił się tani sex telefon. Jest dostępny po względem cenowym dla wszystkich. Informacje o sex telefon tani najlepiej uzyskać w internecie lub podpytać znajomych, którzy z niego korzystali.

Zaletą seks telefonu jest to, że można pokazać swoją najbardziej ukrywaną naturę, pokazać , coś co  najbardziej mężczyznę podnieca.

Wybierając namiętne rozmowy  z  napaloną dziewczyną przez seks telefon tani mężczyzna może pozbyć się wstydliwych zahamowań i mówić , nawet to czego nie powiedziałby swojej życiowej partnerce. Sex telefon to miejsce , w którym nie trzeba obawiać się swoich seksualnych wyobrażeń i w końcu można je puścić  z uwięzi. Aby tani sex telefon był czasem dzikich żądzy i zapewnił satysfakcję seksualną trzeba się do tej rozmowy właściwie przygotować. Należy wybrać miejsce odludne, aby uniknąć niebezpieczeństwa, że ktoś usłyszy rozmowę przez tani sex telefon.  Lepiej upewnić się, że nikt nie będzie przeszkadzał w trakcie erotycznej pogadanki, wyprowadzić wcześniej psa na spacer. Rozmowa przez sex telefon wciąga.

Od dzwoniącego zależy, jak przebiega namiętna pogadanka przez sex telefon tanio.  To dzwoniący decyduje, czy  kobieta odgrywa rolę dziewicy,  niegrzecznej pielęgniarki, czy zawsze chętnej na seks uczennicy. Mężczyzna może zażądać, aby to rozmówczyni przejęła stery i pokazała mu takie sprośności, o jakich przedtem bał się marzyć. Seks telefon to miejsce, w którym spełniają się najskrytsze pragnienia mężczyzny. Ważne, aby w trakcie rozmowy korzystać z zestawu głośnomówiącego lub słuchawkowego i mieć wolne ręce