Tłumaczenia przysięgłe

Biuro tłumaczeń Warszawa

Tłumaczenia przysięgłe to przekład tekstu z jednego języka na drugi.

Tłumacz jest drugim autorem- jego zdaniem jest dokładnie oddać sens tłumaczonej wypowiedzi. Pomimo powszechnej w społeczeństwie znajomości języków obcych , popularność tłumaczeń nie maleje.

Tłumaczenia dokumentacji technicznej, księgowej, prawniczej muszą być wykonane przez osoby mające odpowiednie uprawnienia. W innym wypadku nie posiadają mocy prawnej.

Tłumaczenia przysięgłe to profesjonalny przekład uwzględniający wszelkie potrzeby klientów.

Firma zapewnia terminowe realizację zleceń, przyjazną atmosferę.

Tłumacz  przysięgły w Warszawie oferuje usługi tłumaczeniowe w językach: angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim, szwedzki, niderlandzkim, ukraińskim, słowackim, serbskim, arabskim, litewskim, rosyjskim, czeskim.

Wszystkie tłumaczenia wykonywane są przez tłumaczy przysięgłych– sprawdzonych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Do dyspozycji klientów jest stały zespół tłumaczy, dzięki czemu zamawiający ma pewność, że  tłumaczenie będzie jednolite, wykonane w jednym stylu.

Agencja tłumaczeń proponuje klientom różne rodzaje usług:

tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, tłumaczenia dokumentów, tłumaczenia literackie, ekonomiczne, techniczne, medyczne, ogólne, prawnicze, tłumaczenia ustne (tłumaczenia symultaniczne i  konsekutywne).

Tłumaczenia przysięgłe w Warszawie zapewniają dyskrecję i zachowania tajemnicy służbowej, handlowej oraz medycznej. Popularne są tłumaczenia specjalistyczne, prawnicze i techniczne. Tłumacze przysięgli są wynajmowani na konferencje i spotkania biznesowe.

Tłumaczenia w trybie zwykłym wykonywane są do trzech dni od złożenia zamówienia.  Tego samego dnia klient otrzymuje tłumaczenia w trybie pilnym, które nie przekraczają pięciu stron tekstu. Na następny dzień gotowe są tłumaczenia  w trybie pilnym powyżej 5 stron.

Ceny podane na stronie internetowej www.att.waw.pl są kosztami orientacyjnymi. Cena  usługi ustalana jest indywidualnie i zależy od ilości stron i stałości współpracy.