Urządzenia do poduszek z powietrzem

Urządzenia do poduszek z powietrzem

Zakłady produkcyjne , magazyny, sklepy internetowe wysyłają towar każdego dnia.

Towar powinien być zabezpieczony przed uszkodzeniami, które mogą nastąpić podczas transportu i narazić firmę na straty finansowe i wizerunkowe. Zapobiec takim wydarzeniom mogą wypełniacze do paczek. Nie opłaca się zamawiać wielu ton wypełniaczy. To gigantyczne koszty. Zdecydowanie ekonomiczniejszym rozwiązaniem jest urządzenie do wypełniaczy z powietrzem.  Jest ono małych rozmiarów, a więc nie zajmuje dużo miejsca i może być użytkowane nawet w niewielkich magazynach. Jest to lekki sprzęt, który można przenosić w dowolne miejsce, w którym mają być produkowane wypełniacze do paczek. Wytwarzane przez to urządzenie poduszki powietrzne doskonale wypełniają puste miejsce w kartonie. Wypełniacze unieruchamiają pakowany przedmiot, co zapobiega jego przesuwaniu podczas transportu. Maszyna jest bardzo prosta w użytkowaniu.. Wprowadzić trzeba temperaturę i ilość wdmuchiwanego powietrza i przycisnąć guzik „start/stop”.

Wypełniacze foliowe nie tylko eliminują ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu, ale mogą być stosowane do wypełniania , np.: damskich torebek, butów, czy plecaków w celu uwypuklenia ich kształtów w czasie pokazu na sklepowej wystawie.

Wypełniacze w postaci woreczków to nie jedyna sposobność ochronienia przedmiotów. Wypełniacze styropianowe również doskonale sprawdzą się w tej roli.  Rekomendowane są zwłaszcza do pakowania małych, delikatnych lub ostrych przedmiotów. Służą do zasypania pustych przestrzeni w kartonie i umożliwiają ułożenie pakowanych rzeczy na środku paczki. Niezwykle popularny jest Skropak – wypełniacz biodegradowalny, nieniszczący środowiska, rozpuszczalny w wodzie, mający bardzo dobre właściwości ochraniające zapakowany towar, ponieważ jego odporność na zgniatanie jest większa niż w przypadku sztucznych folii. Jego cena jest niska, a wartość podnosi ekologiczność. Przy jego produkcji nie powstaje dwutlenek węgla i freon. Skropak powstaje z surowców roślinnych. Kupują go producenci przedmiotów ekologicznych.

Stanowi dopełnienie ekologicznej wizji danej firmy.

Skropak łączy ekologię z najwyższą jakością.  Bezpieczeństwo produktów nie być jednoznaczne z produkowaniem wielu ton folii z tworzyw nienaturalnych. Chipsy styropianowe w kształcie litery S to ładny i znakomity wypełniacz. Jest miły w dotyku, sprężysty, a po odkształceniu powraca do normalnego kształtu. Zakup urządzenia do produkcji wypełniaczy to bez wątpienia opłacalna inwestycja. Urządzenia do poduszek z powietrzem są bardzo szybkie w działaniu.  Przy zakupie urządzeń możliwe jest szkolenie pracownika z zakresie obsługi urządzenia i przepisów BHP. Jest możliwy miesięczny, niezobowiązujący test urządzenia u potencjalnego nabywcy. Ten czas można wykorzystać na poznanie możliwości urządzenia i kosztów jego eksploatacji. Producent zapewnia stałą dostawę materiałów eksploatacyjnych dla klientów korzystających z tych urządzeń. Dostawa materiałów niezbędnych do produkcji folii następuje do 48 godzin od złożenia zamówienia. W Polsce olbrzymim zainteresowaniem może poszczycić się folia bąbelkowa. Urządzenie do  mat z powietrzem jest proste w obsłudze i doskonałe jakościowo. Maty z powietrzem mogą służyć do owijania rzeczy, jako przekładki lub wypełniacze przestrzeni w kartonie. Są praktyczne i znakomicie zabezpieczają towar przed uszkodzeniem w trakcie transportu i przeładunku.

Urządzenie do mat z powietrzem jest bardzo szybkie i nie zajmuje wiele miejsca.

Usprawnia pracę pakowaczy i magazyniera.  Jego stałe posiadanie w magazynie przynosi wielkie korzyści. Urządzeń do produkcji wypełniaczy do opakowań jest kilka rodzajów. Dlatego warto kierować się radami producenta, który w czasie bezpłatnej  prezentacji pomoże wybrać wypełniacze do pakowania. Zdaniem użytkowników wypełniacze to paczek to strzał w dziesiątkę, a korzyści z posiadania tego urządzenia dostrzegalne niedługim okresie od zakupu. Wypełniacze podnoszą jakość usług wysyłkowych w oczach klientów

źródło: Urządzenia do poduszek z powietrzem